Jak pomagam

Wiem, że problemów Twojej firmy nie rozwiążesz przez drobne usprawnienia, gdzieś na dole organizacji. Trwałe zmiany wymagają działania na poziomie: przekonań, strategii, kultury organizacyjnej, architektury przedsiębiorstwa (procesy, ludzie, aplikacje), zwinnych operacji, stworzenia platformy.

Pokażę Ci, jak to osiągnąć.
Dam Ci konkretne narzędzia, które przez lata wypracowałem i które ułatwią Twoją transformację...

Poznaj mój model transformacji cyfrowej

80% firm dojrzałych cyfrowo posiada strategię transformacji cyfrowej. Zaprojektuj nowe modele biznesowe i skaluj swój biznes bez konieczności zwiększania ilości zasobów. Więcej >

Dowiedz się jak zarządzać operacjami i rozwojem, szybko reagując na zmiany na rynku. Stwórz elastyczny sposób pracy stosując SAFe®, tak jak robi to 20.000 firm na świecie. Więcej >

Zaprojektuj sposób wdrożenia strategii (strumień dostarczania wartości, ludzie, procesy i technologia), by nie ponieść porażki tak jak 99% firm wdrażających nowe modele biznesowe. Więcej >

Poznaj tajniki tworzenia angażującej kultury, która zwiększa współpracę,  efektywność, szybkość, elastyczność i innowacyjność. Stwórz kulturę w której 88% zmian zakończy się sukcesem. Więcej >

Zaprojektuj systemy informatyczne, które będą wspierały realizację strategii. Dowiedz się jak wybrać dostawcę systemu, jak efektywnie zarządzać projektami i jakich błędów uniknąć w umowach.

Znajdź ścieżkę najbardziej odpowiednią dla Ciebie
Komu pomagam

Zaprowadzę Cię tam, dokąd zmierzasz. Mam doświadczenie na różnych szczeblach zarządzania, od konsultanta do C-level. Moje doświadczenie budowałem przez 20 lat na sukcesach i porażkach. Dysponuję sprawdzonymi narzędziami i modelami transformacji cyfrowej oraz rozwoju osobistego.

Manager3_small

Właściciele i zarządy

Masz konkretny problem, który chcesz rozwiązać? Zastanawiasz się jak stworzyć strategię cyfryzacji swojej firmy, by nie zostać reliktem przeszłości i skończyć jak Kodak? Jak zbudować angażującą kulturę, wrdażać technologie, by zwiększyć efektywność? Osiągnij sukces finansowy i wizerunkowy. Zyskaj harmonię, popraw relacje i miej wreszcie czas dla bliskich.

Managerowie_small

Menadżerowie i liderzy zmian

Jesteś odpowiedzialna(y) za skuteczne działanie zespołów i procesów biznesowych. Chcesz wdrażać nowoczesną kulturę organizacyjną i cyfryzować procesy. Naucz się budować dobre relacje. Popraw swoje KPI, pozycję zawodową i zwiększ zarobki.

Specjalista4_small

Ambitni pracownicy

Jesteś ambitnym, zaangażowanym w rozwój kariery pracownikiem, który chce zdobyć przyszłościowy zawód i dobrze płatną pracę. Zdobądź kompetencje, których pożąda 67% firm. Zbuduj wizerunek znanego eksperta i zarabiaj więcej. Spełniaj marzenia.